• Zapytanie ofertowe na dostawę wyposażenia stanowiska pracy trenera przygotowania motorycznego

  Data: 2019.11.14 | Kategoria: wydarzenia

  ROZSTRZYGNIĘCIE:

  W dniu 25 listopada 2019 r. w Poznaniu komisja oceniająca oferty dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty na dostawę wyposażenia stanowiska pracy trenera przygotowania motorycznego. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma LORD4SPORT Ireneusz Budzyn, NIP 631-141-22-51.

  ZAPYTANIE OFERTOWE

  Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego

  Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego

 • Zapytanie ofertowe na projekt i wykonanie stoiska targowego

  Data: 2019.10.29 | Kategoria: wydarzenia

  NIEROZSTRZYGNIĘTE:

  W związku z nadesłaniem niekompletnych, bądź niespełniających wszystkich kryteriów ofert, dnia 02.12.2019 r. Komisja Konkursowa podjęła decyzję o unieważnieniu zapytania ofertowego.
  Po analizie zaproponowanych rozwiązań podjęto decyzję o przeprowadzeniu zapytania ofertowego na stoisko targowe w technologii modułowej Vector Frame w późniejszym terminie.

  ZAPYTANIE OFERTOWE

  FORMULARZ OFERTY – ZAŁĄCZNIK 1

  OŚWIADCZENIE O SPEŁNIENIU WARUNKÓW UDZIAŁU – ZAŁĄCZNIK 2

 • Zapytanie ofertowe na dostawę wyposażenia stanowiska pracy garderobianej

  Data: 2019.08.13 | Kategoria: wydarzenia

  ROZSTRZYGNIĘCIE:

  W dniu 20 sierpnia 2019 r. w Poznaniu komisja oceniająca oferty dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty na dostawę wyposażenia stanowiska pracy garderobianej. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Wójcik i Spółka, NIP 725-001-51-99. Zamówienie realizowane będzie z wyłączeniem pozycji 8., która nie spełnia wymogów specyfikacji technicznej zapytania.

  ZAPYTANIE OFERTOWE
  FORMULARZ OFERTY – ZAŁĄCZNIK 1
  OŚWIADCZENIE O SPEŁNIENIU WARUNKÓW UDZIAŁU – ZAŁĄCZNIK 2

 • Zakup kontrabasu składanego dla ZTL „Poligrodzianie”

  Data: 2018.12.20 | Kategoria: wydarzenia

  Instrumentarium kapeli ZTL „Poligrodzianie” powiększyło się o kontrabas składany, autorstwa znakomitego lutnika Jean Auray’a.

  Zakup możliwy był dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury i zapewnia optymalne warunki do prowadzenia naszej działalności artystycznej i edukacyjnej.

  Instrument usłyszeć będzie można już podczas naszych najbliższych koncertów w kraju i zagranicą, na które serdecznie zapraszamy.

 • Poligrodzianie w „Czerwonym Mieście”

  Data: 2018.05.27 | Kategoria: wydarzenia

  Tegoroczną Wielkanoc Poligrodzianie spędzili w słonecznym Marrakeszu, biorąc udział w pierwszej edycji festiwalu Marrakech Folklore Days pod hasłem Marrakesz świętuje kulturowe dziedzictwo świata. Rzeczywiście było co świętować. Na Festiwal zaproszono 16 grup zagranicznych m.in. z Rosji, Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Polski, Algierii, Senegalu.
  tym samym wydarzenie stało się największym na kontynencie Afryki kulturalnym przedsięwzięciem (ponad 500 występujących artystów). Koncert relacjonowała tamtejsza telewizja i prasa.

  Scena festiwalu była zlokalizowana w sercu miasta, którym jest Plac Jemaa El Fna. Co wieczór odbywa się tam wielki targ ze straganami restauracyjnymi, jednak możliwość spróbowania lokalnych przysmaków nie była jedyną atrakcją, która nas tam czekała. Za najciekawsze jednogłośnie uznawane było nocne życie na Placu. Na każdym kroku można było spotkać zaklinaczy węży, magików czy berberyjskich opowiadaczy legend, usiłujących zatrzymać przechodniów i zaciekawić swoją opowieścią. W hałasie, którego nie sposób uniknąć przy tak dużej ilości osób gromadzących się na placu wieczorami, można było wychwycić energiczne melodie grane przez bębniarzy. Festiwal idealnie wpisywał się w wieczorną aurę Jemaa El Fna, co umożliwiło nam bycie częścią tego niesamowitego wydarzenia. Z pewnością zostanie to na długo w pamięci każdego z nas.

  Czytaj dalej »

 • Koncert pt. „Nie Rzucim Ziemi…”

  Data: 2018.05.25 | Kategoria: minione wydarzenia

  Dnia 23 maja br. o godzinie 19:00 w Auli Magna w ramach Dni Politechniki Poznańskiej, odbył się ostatni w tym sezonie Salonik Kulturalny.
  Koncert pt. „Nie Rzucim Ziemi…” poświęcony był 100-leciu odzyskania niepodległości Polski. Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych pod dyrekcją mjr. Pawła Joksa oraz Zespół Tańca Ludowego Politechniki Poznańskiej „Poligrodzianie” pod dyrekcją Marzenny Biegała-Howorskiej w piękny i podniosły sposób uhonorowali tę rocznicę.
  Usłyszeliśmy m.in. niezapomnianą pieśń „Bogurodzica”, „Ostatniego Mazura”. Zobaczyliśmy bohaterskich kosynierów, żołnierzy Księstwa Warszawskiego. Całość zaś dopełniło  Preludium Polonia. Koncert spotkał się z uznaniem i pozytywnymi głosami widzów.

  Fotorelacja.
  Zdjęcia: Wojciech Jasiecki